The end of the world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Станете наши приятели
Гората около реката Icon_minitimeПон Мар 11, 2013 10:54 pm by Delaney;

» Предишните животи на А. и Даниел Моро
Гората около реката Icon_minitimeНед Окт 21, 2012 9:32 am by А. Монтагю

»  Запазени ликове;;
Гората около реката Icon_minitimeПон Окт 15, 2012 5:43 pm by Death Dealer.

» Коментари относно скиновете ^^
Гората около реката Icon_minitimeНед Окт 14, 2012 4:56 pm by Death Dealer.

» The Life Is Beautiful *Spam*
Гората около реката Icon_minitimeНед Окт 14, 2012 10:40 am by Death Dealer.

» Събития
Гората около реката Icon_minitimeНед Окт 14, 2012 10:29 am by Виктор.

» Старото метро
Гората около реката Icon_minitimeНед Окт 14, 2012 7:17 am by Death Dealer.

» Настроение с емотиконка;;
Гората около реката Icon_minitimeНед Окт 14, 2012 6:29 am by А. Монтагю

» Chelsea Hemingway
Гората около реката Icon_minitimeСъб Окт 13, 2012 7:04 pm by Death Dealer.

Top posters
Виктор.
Гората около реката Vote_lcapГората около реката Voting_barГората около реката Vote_rcap 
Death Dealer.
Гората около реката Vote_lcapГората около реката Voting_barГората около реката Vote_rcap 
Sophia M.
Гората около реката Vote_lcapГората около реката Voting_barГората около реката Vote_rcap 
Dianna Winchester.
Гората около реката Vote_lcapГората около реката Voting_barГората около реката Vote_rcap 
Illyria.
Гората около реката Vote_lcapГората около реката Voting_barГората около реката Vote_rcap 
Leech.
Гората около реката Vote_lcapГората около реката Voting_barГората около реката Vote_rcap 
Наталья.
Гората около реката Vote_lcapГората около реката Voting_barГората около реката Vote_rcap 
Leah.
Гората около реката Vote_lcapГората около реката Voting_barГората около реката Vote_rcap 
лора.
Гората около реката Vote_lcapГората около реката Voting_barГората около реката Vote_rcap 
Александра Уинчестър
Гората около реката Vote_lcapГората около реката Voting_barГората около реката Vote_rcap 
Administrators
Administrators
Гората около реката Death_dealer Гората около реката Victor
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 19, на Нед Окт 07, 2012 4:43 pm

 

 Гората около реката

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Наталья.

Наталья.


Брой мнения : 75
Join date : 25.09.2012

Гората около реката Empty
ПисанеЗаглавие: Гората около реката   Гората около реката Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 8:42 pm

Гората около реката Moonlight-night-on-the-dnieper-1880
Върнете се в началото Go down
Аня Белова.

Аня Белова.


Брой мнения : 13
Join date : 06.10.2012

Гората около реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората около реката   Гората около реката Icon_minitimeПон Окт 08, 2012 10:54 am

Живот.Това й липсваше на планетата.И по дяволите не можех вечно да съм прекрасното момиче,което е винаги добро и учи хората на добро,защото е трудно.При това много.През всичките си прераждания се борех отново и отново за този свят,който сякаш на пук не искаше да бъде спасяван!Хората се мразеха,а останалите племена-те тероризираха. Всички,а аз се борех за противното.Някъде вътре в мен се появи малката Аня и ми припомни какво ми обясняваше тате.Как света е пред голям срив и как всичко живо си заслужава спасението...Той беше мъдър човек,но в онзи ден изчезна.Със сигурност бе мъртъв.Нямаше начин да е оцелял през всичките векове до сега.
Намирах се в насред пустуш,някога била гора.Направих тъжна физиономия.Тръгнах през нея,затворила очи и си представих как ходя по гъста зелена трева,а около мен е пълно с високи красиви дървета.Имаше малки цветчета сини,жълти...Беше много красиво.Отворих очи и се огледах.Нещата леко се бяха пооправили."Браво на мен!!"-поздравих се сама.
Усетих чуждо присъствие и се сковах на място. Ааа не!Няма начин да позволя на някой да унищожи направеното до сега!Застанах в бойна позиция и се обърнах,а там стоеше някакво момче.Не знаех от кое племе е,но не ми приличаше на човек...Беше твърде спокоен и не изглеждаше толкова изстрадал.Огледах го преценяващо от глава до пети.Беше рус с зелени очи.Височината му...Хм..Около 1,80-1,85...
Лицето ми-безизразно.Бях готова да се отбранявам,ако ме нападнеше,но не изглеждаше,че се е забързал да ме убива....Той просто стоеше там и ме гледаше.Бях меко казано учудена.Отпуснах се отметнах коса назад и го загледах внимателно.
-Кой си ти и какво искаш?

Върнете се в началото Go down
Лоугън.

Лоугън.


Брой мнения : 8
Join date : 07.10.2012
Age : 30

Гората около реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората около реката   Гората около реката Icon_minitimeВто Окт 09, 2012 2:50 pm

Това беше един от онези дни, които по нищо не изглеждаха, че ще се подобрят. Като че ли цялата природа съдействаше за това положението на Лоугън да става все по-лошо и по-лошо. Дори сега, когато стъпките му оставаха в рохката пръст около реката, той не можеше да намери нищо успокояващо в липсата на зеленина около себе си. Опита се да си представи какво е било преди векове, но за него всичките онези приказки и картини бяха просто мираж, легенда - нещо, което не можеше да си представи да види с красивите си очи. Често се чудеше какво ли би било да заровиш ръце в зеленината или да усетиш онези така желани, топли слънчеви лъчи върху бледата си кожа - все неща, за които бе чел в старите, разпадащи се книги. Не можеше да си представи да живее в онези времена, за които разказваха по-старите. За Лоугън животът без слънце не бе нищо по-различно от обичайното, за него бе ежедневие, което нямаше как да промени. А и не беше сигурен, че иска - все пак, защо му трябваше да жадува за нещо, което никога не е виждал или усещал. Той обичаше тъмнината - тя бе най-силното му оръжие, единственото му убежище, което винаги го приемаше отново с отворени обятия - без въпроси или условия.
Винаги бе обичал водата - не можеше да си го обясни, но нейното присъствие го караше да се отпуска и да забравя за всичко. Но сега не можеше - усещаше пукнатината в горната си устна като оловно топче и самата идея, че сега лицето му изглежда като картина на абстрактен художник го побъркваше. Стараеше се да не мисли за това, но вече бяха минали няколко дни откатко напусна старото си местоположение, а изражението му не се променяше. Синините върху лицето му стояха и той със съжаление трябваше да признае, че не е искал да си тръгва. За толкова години беше сменил прекално много подобия на домове и цялата номадска история започваше да му омръзва.
И като че ли за да му бъде още по-тъпо, Съдбата - ако въобще съществуваше - беше решила да му натресе компания. Нямаше желание за непредвидени разговори, за запознанства или за каквото и да било свързано с човешки (или не толкова) същества. Но ето, че сега се оказа, че се намира в нечие лично поле и това го караше едновременно да се дразни и да се чувства виновен.
- Искам спокойствие, но очевидно няма да го получа. - подутата му устна се изкриви в подобие на усмивка, издавайки че всъщност е доста симпатичен млад мъж. Имаше приятна, слаба структура и някак меко изражение. Можеха да се забележат някои от татуировките му, които само го състаряваха. - Ами ти, какво търсиш тук?
Мислеше, че знае отговора още преди да е задал въпроса. Едва ли някой идваше тук, за да прави луд купон или нещо подобно. Вероятно момичето ,точно като него, искаше спокойствие.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Гората около реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората около реката   Гората около реката Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Гората около реката
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Месността до гората.
» Тъмната част на гората
» Вълшебната част от гората
» Тайната част на гората

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The end of the world :: Континента :: Месностите-
Идете на: