The end of the world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Станете наши приятели
Предишните животи на А. и Даниел Моро Icon_minitimeПон Мар 11, 2013 10:54 pm by Delaney;

» Предишните животи на А. и Даниел Моро
Предишните животи на А. и Даниел Моро Icon_minitimeНед Окт 21, 2012 9:32 am by А. Монтагю

»  Запазени ликове;;
Предишните животи на А. и Даниел Моро Icon_minitimeПон Окт 15, 2012 5:43 pm by Death Dealer.

» Коментари относно скиновете ^^
Предишните животи на А. и Даниел Моро Icon_minitimeНед Окт 14, 2012 4:56 pm by Death Dealer.

» The Life Is Beautiful *Spam*
Предишните животи на А. и Даниел Моро Icon_minitimeНед Окт 14, 2012 10:40 am by Death Dealer.

» Събития
Предишните животи на А. и Даниел Моро Icon_minitimeНед Окт 14, 2012 10:29 am by Виктор.

» Старото метро
Предишните животи на А. и Даниел Моро Icon_minitimeНед Окт 14, 2012 7:17 am by Death Dealer.

» Настроение с емотиконка;;
Предишните животи на А. и Даниел Моро Icon_minitimeНед Окт 14, 2012 6:29 am by А. Монтагю

» Chelsea Hemingway
Предишните животи на А. и Даниел Моро Icon_minitimeСъб Окт 13, 2012 7:04 pm by Death Dealer.

Top posters
Виктор.
Предишните животи на А. и Даниел Моро Vote_lcapПредишните животи на А. и Даниел Моро Voting_barПредишните животи на А. и Даниел Моро Vote_rcap 
Death Dealer.
Предишните животи на А. и Даниел Моро Vote_lcapПредишните животи на А. и Даниел Моро Voting_barПредишните животи на А. и Даниел Моро Vote_rcap 
Sophia M.
Предишните животи на А. и Даниел Моро Vote_lcapПредишните животи на А. и Даниел Моро Voting_barПредишните животи на А. и Даниел Моро Vote_rcap 
Dianna Winchester.
Предишните животи на А. и Даниел Моро Vote_lcapПредишните животи на А. и Даниел Моро Voting_barПредишните животи на А. и Даниел Моро Vote_rcap 
Illyria.
Предишните животи на А. и Даниел Моро Vote_lcapПредишните животи на А. и Даниел Моро Voting_barПредишните животи на А. и Даниел Моро Vote_rcap 
Leech.
Предишните животи на А. и Даниел Моро Vote_lcapПредишните животи на А. и Даниел Моро Voting_barПредишните животи на А. и Даниел Моро Vote_rcap 
Наталья.
Предишните животи на А. и Даниел Моро Vote_lcapПредишните животи на А. и Даниел Моро Voting_barПредишните животи на А. и Даниел Моро Vote_rcap 
Leah.
Предишните животи на А. и Даниел Моро Vote_lcapПредишните животи на А. и Даниел Моро Voting_barПредишните животи на А. и Даниел Моро Vote_rcap 
лора.
Предишните животи на А. и Даниел Моро Vote_lcapПредишните животи на А. и Даниел Моро Voting_barПредишните животи на А. и Даниел Моро Vote_rcap 
Александра Уинчестър
Предишните животи на А. и Даниел Моро Vote_lcapПредишните животи на А. и Даниел Моро Voting_barПредишните животи на А. и Даниел Моро Vote_rcap 
Administrators
Administrators
Предишните животи на А. и Даниел Моро Death_dealer Предишните животи на А. и Даниел Моро Victor
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 19, на Нед Окт 07, 2012 4:43 pm

 

 Предишните животи на А. и Даниел Моро

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
А. Монтагю

А. Монтагю


Брой мнения : 8
Join date : 09.10.2012

Предишните животи на А. и Даниел Моро Empty
ПисанеЗаглавие: Предишните животи на А. и Даниел Моро   Предишните животи на А. и Даниел Моро Icon_minitimeЧет Окт 11, 2012 6:54 pm

Реално погледнато, не представляваше нищо толкова сложно на пръв поглед, но беше хубаво да се обърне внимание и на физическата й сила. Имаше чувството, че не се справя съвсем с отварянето на буркана. Вилицата се плъзгаше леко под ръба на капачката, но не успяваше да направи нищо повече от това да одрасква металната преграда и да сваля златистото покритие отгоре. Нескопосана, нескопосана Алекзандра. Помъчи се само още петнадесет минути преди да реши, че тази вечер не й бе отредена за консумиране на кисели краставички, докато напълно отчаяна в своето силно желание, Алекзандра не излезе от стаята си с буркана в ръце. Залута се из коридора на временното си студентско общежитие, което можеше да се съревновава и с нормална жилищна кооперация предвид живущите вътре, някои от които нямаха общо с университета. Но Алек не се притесняваше достатъчно. Щеше да се намери все някой, който да отвори това скапано нещо. Разпуфтя се напълно недоволна от слабите си, неспособни ръчички, ставащи за мааалко по- различни занимания, създаващи изкуството и удоволствието, но в никакъв случай помагащи за оцеляването на собственичката си, нуждаеща се само от малко храна, която да я подкрепи преди да се върне към ежедневните си занимания, въртящи се предимно около отърсването от повечето негативни емоции в миналото.
Пристъпваше по- бавно и внимателно, сякаш се стараеше да не събуди никого, докато късите й гащи се плъзгаха толкова ефирно, докосващи бледата и идеална на допир кожа, която иначе носеше толкова много белези от годините, скрити под белия, тънък плат на тениската с неприличен надпис отпред. Косата й, катранено черна и вързана на висока опашка, подскачаща след всяка нейна босичка крачка по плочките на пода.
Върнете се в началото Go down
Dániel Moro

Dániel Moro


Брой мнения : 22
Join date : 07.10.2012

Предишните животи на А. и Даниел Моро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предишните животи на А. и Даниел Моро   Предишните животи на А. и Даниел Моро Icon_minitimeЧет Окт 11, 2012 9:23 pm

Колеж? На кой по дяволите му пукаше за колежа? Никога не съм искал да идвам тук, бе по-скоро задължение, на което родителите ми ме обрекоха. "Какво ще кажат хората ако не влезеш в колеж, Дáниел? Ще посрамиш цялото ни семейство!" - казваха, за да променят начина ми на мислене, а когато това най-накрая се случи, склоних пред тях и дойдох тук.
- Сякаш ми трябва нещо подобно, мамка му!
Изругах недоволен, ритайки кошчето за боклук, което седеше в края на дългия коридор в общежитията. Да, бях ядосан, но по-скоро на себе си, защото избрах да ги послушам и да съсипя живота си, вместо да замина за Лондон и да уча право. Погледнато отстрани, животът ми беше мечта - бях известен в колежа, можех да имам всяко момиче, което пожелая, изкарвах страхотни оценки и бях отличен футболист, дори капитан на отбора. Но всичко това ми бе омръзнало, исках нещо различно. Нещо диво и необуздано, исках да видя всичко от света. И по дяволите, мразех сегашния си живот!
Вървях с нормална крачка към стаята на Майк, едно от момчетата, с което се бяхме сприятелили наистина, а след като стигнах до стаята му, почуках на вратата, облегнал се на стената и гледащ отегчено. Вратата изскърца, давайки знак, че е отворена. Обърнах се и понечих да вляза, но останах изненадан. Пред мен седеше някакво чернокосо момиче, облечено в бял потник и къси гащички. Доволна, лукава усмивка плъзна по устните ми при вида й. Явно Майк се бе забавлявал добре снощи, а момичето му все още беше тук.
- Добро утро, слънчице.
Поздравих я с широка усмивка на лице и най-нахално влязох в стаята, взимайки буркана кисели краставички, който бе в ръцете й. Само с едно по-силно завъртане, капачката бе отстранена. Като невъзпитано момче взех една от краставичките в ръка и отхапах хапка, оглеждайки се за Майк, който не се виждаше никъде.
- Ще извикаш ли Майки? Закъсняваме за тренировка.
Повдигнах рамене, подавайки й обратно краставичките. Не можех да отрека, че беше привлекателна и че бих я "изпробвал".
Върнете се в началото Go down
А. Монтагю

А. Монтагю


Брой мнения : 8
Join date : 09.10.2012

Предишните животи на А. и Даниел Моро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предишните животи на А. и Даниел Моро   Предишните животи на А. и Даниел Моро Icon_minitimeПет Окт 12, 2012 4:13 am

Госпожица Монтагю бе почти насилствено избутана от вратата при появата на огромния мъж, колежанин всъщност, който преспокойно можеше да определи като скала, а защо не и да го сравни с някоя мъжествена статуя на Аполон, но пък по акъл моментално го принизяваше (поне в този недоволен момент на не особено мило държание) на нивото на онези мили, новички първокурсници, които правеха всички възможни глупости, за да ги поканят на някой купон и така да навлязат във висшето общество, към което със сигурност принадлежеше Даниел, по нейно усмотрение. И общество, което Алекзандра не тачеше много поради простата причина, че очевидно не приемаха бивши частни момиченца. Факт, който Алек старателно се опитваше да прикрива и се бореше с робския си манталитет почти всеки ден, докато не бе изградила за няколко години това, което представляваше в момента... все още лъхаща на разврат, но много по- непокорна от преди и с желание за живот. По възможност, обаче, в него не присъстваха подобни извишени персони.
-Тук няма никакъв Майк.- съобщи недоволно Алекзандра и скръсти ръце пред гърдите си, готова да отреагира с някой боен удар, ако не реши да се разкара.- Това е женското крило. Търси си го другаде, не в моята стая.- Алек се смръщи лекичко и свъси вежди, докато натискаше дръжката на вратата и я открехваше леко, освобождавайки му пътя навън.
Не особено социална в този момент, Алек се чувстваше като на тръни в присъствието на толкова огромно мъжко същество, представляващо потенциална заплаха от където и да го погледнете, дори това да не бе била целта на Даниел.
Върнете се в началото Go down
Dániel Moro

Dániel Moro


Брой мнения : 22
Join date : 07.10.2012

Предишните животи на А. и Даниел Моро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предишните животи на А. и Даниел Моро   Предишните животи на А. и Даниел Моро Icon_minitimeСъб Окт 13, 2012 3:36 pm

- Как така Майк не е тук?
Попитах объркано на свой ред, поглеждайки я озадачено. По лицето на момичето, Алекзандра - спомнях си името й, понеже веднъж я бях забелязал да дава листче с телефонния си номер изписан на него, на едно от момчетата в отбора, но тогава не бях проявил никакъв интерес, дори не си бях направил труда да се опитам да запомня името й, но уви, то сякаш се бе запечатало в съзнанието ми и сега отново изплува.
Щом вратата се отвори, ясно разбрах знака й. Искаше да си тръгна, изглежда нахалното ми държание не й бе особено приятно, но не ми пукаше. Имаше нещо в нея, което ме караше да се противя, да правя всичко онова, обратното на желанията й. Оставих краставичката на масичката, а по нея имаше ясна следа на зъбите ми. Избърсах пръстите си в покривката й, показвайки липсата на всякакви обноски, макар да бе точно обратното - от малък майка ми винаги ме бе възпитавала как да държа приборите си, как да разпознавам различните видове вина, как да се отнасям с уважение към една дама. Но сега беше различно. Исках да провокирам Алекзандра, имах странното желание да я изнервям и докарвам до лудост. С няколко големи крачки се бях озовал пред нея, а ръката ми нагло бе притиснала вратата, за да се затвори. Доволна усмивка извиваше устните ми при мисълта, че Алек бе притисната до вратата. Тялото й се докосваше до голите ми гърди, понеже така и не бях облякъл тениската си. Единствените дрехи по мен бяха черните къси гащи и маратонките ми.
- Какво ще стане ако не искам? Тук ми харесва.
Казах самодоволно, забелязвайки колко малка и беззащитна изглеждаше пред мен. Бе по-ниска с около две глави, а тялото й бе слабо и уязвимо в сравнение с моето. Можех да усетя зачестеното биене на сърцето й, което сякаш всеки момент щеше да изскочи. Все едно се страхуваше от мен, но бе твърде горда, за да го покаже.
Върнете се в началото Go down
А. Монтагю

А. Монтагю


Брой мнения : 8
Join date : 09.10.2012

Предишните животи на А. и Даниел Моро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предишните животи на А. и Даниел Моро   Предишните животи на А. и Даниел Моро Icon_minitimeСъб Окт 13, 2012 7:34 pm

Дишането й пагубно се бе учестило, но за човек, практикуващ веднъж седмично йога, Алекзандра успяваше да отброява всички удари на сърцето си и да си внушава бързо бързо, че трябва да намали този сърцетуп. Не беше полезно за здравето й така да се стряска (а аз бих казала вълнува), представете си да получи инфаркт. Ужас, ужас! И то заради футболист, ала тук не говорехме за Даниел Моро футболиста, а за Даниел Моро и неговото силно излъчване, каращо дори компасите да се побъркват и да не знаят къде се намира север. Именно така в момента мислите й се заблъскаха в стените на черепа и съзнанието й, хаотично без правилна или някаква постоянно определена посока, а просто търсещи пролука от където да излетят и никога да не се връщат повече, оставящи умът й в пълен покой и общоприетата неизползваемост за по- голямата част от колежа.
-В такъв случай...- пое си дълбоко дъх Алек, а това накара гърдите й да се притиснат към неговите почти настоятелно и не особено прилично,- ще ти се наложи да си смениш пола и да претендираш да ми станеш съквартирантка... - изстреля най- идиотското изречение в историята на съществуването си тя и почти моментално съжали предвид това, което ставаше със съществата, които изтърсваха глупости пред висшето училищно общество... щяха да й обръщат извънредно много внимание, което Алек не целеше.- Но съм сигурна, че ще разочароваш много дами.
Погледна очите му внимателно, сякаш ги изучаваше, но само си печелеше време да се измъкне за малко от големите му лапи, в които нямаше нищо против да попадне, но хей! имаше репутация за поддържане.
Върнете се в началото Go down
Dániel Moro

Dániel Moro


Брой мнения : 22
Join date : 07.10.2012

Предишните животи на А. и Даниел Моро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предишните животи на А. и Даниел Моро   Предишните животи на А. и Даниел Моро Icon_minitimeВто Окт 16, 2012 4:36 pm

Когато гърдите й се издуха и прилепнаха до голото ми тяло, една съвсем незабележима усмивка се настани на устните ми. Личеше си, че не се чувства особено спокойна в моята компания, в тази така сладко-греховна близост. Сигурно се опитваше да си спечели време, за да измисли начин да се измъкне от "хватката" ми. Всъщност, беше сладка по някакъв странен начин. Сякаш се притесняваше от близостта ми и дъхът й секваше.
- И теб ли ще разочаровам, Саша?
Попитах нахално, прехапвайки долната си устна и приближавайки се още, за да може тялото ми да се прилепи плътно до нейното. Ръцете ми бяха застанали над раменете на момичето, сякаш я охраняваха, за да не избяга.
- Хайде, признай си... желаеш ме...
Прошепнах в ухото й, навеждайки се към нея, а топлия ми дъх се разнесе по кожата й, карайки я да настръхне. Бавно изтеглих главата си назад, поглеждайки я самодоволно в очите. Сякаш ми правеше удоволствие да виждам неуспешните й опити да се измъкне от неловката за нея ситуация. Едната ми ръка бавно се спусна надолу по нейната, а пръстите ми докосваха нежно кожата й, оставяйки невидима следа след себе си. Беше толкова гладка, изящна, мека. Дори не осъзнавах кога отново бях прехапал похотливо долната си устна.
Върнете се в началото Go down
А. Монтагю

А. Монтагю


Брой мнения : 8
Join date : 09.10.2012

Предишните животи на А. и Даниел Моро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предишните животи на А. и Даниел Моро   Предишните животи на А. и Даниел Моро Icon_minitimeНед Окт 21, 2012 9:32 am

-Спри да го правиш.- пое си дъх Алекзандра и впи нахалния си поглед в неговия. Някак си беше събрала смелост и достатъчно самообладание, за да застане гордо лице в лице с Даниел и дори да се опитва малко по- настойчиво да се опита да го отблъсне. Да, доста самоконтрол си беше нужен, за да сториш такова нещо. Устните й се доближиха до ухото му по пример на неговите действия от преди малко, които вероятно често прилагаше на своите съученички и така си печелеше доста въздихание след себе си. Поне по мнение на Алек, това си беше изцяло изтъркан, но много успешен номер.- Да шепнеш в ухото ми с този сладък, възбуждащ гласец и да очакваш, че ще се разтреперя и ще падна в ръцете ти, готова да разтворя краката си за нула време.
Зъбите й закачиха лекичко меката част на ухото му, а устните й я засмукаха, докато Алек използваше момента на слабост, за да се опита да атакува голямото тяло на футболиста и да се измъкне без време. Дланите й се озоваха на стегнатия му, добре оформен корем, изваяните плочки и приятна на допир кожа. Алек се вгледа в тях и как пръстите й пасваха почти идеално на това място, създадени да го докосват. Поклати глава, за да изгони тези мисли от главата си и да се върне към желанието си да се измъкне, което все повече и повече издъхваше и отшумяваше без време. Опита се да го избута, ала не достатъчно убедително.
-Ще трябва да се постараеш повече за мен.- отдръпна длани и скръсти ръце пред гърдите си. Сочните й устни се нацупиха недоволно, недоволна по- скоро към себе си, отколкото към него.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Предишните животи на А. и Даниел Моро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предишните животи на А. и Даниел Моро   Предишните животи на А. и Даниел Моро Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Предишните животи на А. и Даниел Моро
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кой от предишните два подписа ?
» Миналите животи на Джейс и Виктор.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The end of the world :: Предишни Животи-
Идете на: